توجه: مشکل سیستم ارسال ایمیل سایت رفع گردید.
واپسین ها

افزونه نمایش تعداد بازدید پست ها WP PostViews

افزونه نمایش تعداد بازدید پست ها WP PostViews

شاید در برخی سایت ها در قسمت سایدبار و یا فوتر لیستی از پربازدیدترین پست ها، برگه ها و یا دسته ای خاص را مشاهده کرده باشید، روش های متعددی برای این کار وجود دارد. برای این منظور هم می توانید از افزونه استفاده کنید و هم می توانید با استفاده از کدهای وردپرس این کار را انجام دهید. در واقع می خواهیم نشان دهیم هر کدام از پست های ما چه تعداد بازدید داشته که همین امر بر محبوب بودن مطالب و ترغیب کاربران به خواندن مطالب سایت تاثیرگذار خواهد بود.

افزونه ای که قصد معرفی آن را داریم و در مخزن وردپرس نیز بیش از ۲۰۰ هزار نصب فعال دارد افزونه نمایش تعداد بازدید پست ها wp postviews نام دارد. این افزونه قادر خواهد بود تعداد بازدید مطالب را هم در پنل مدیریت و هم در سایت نمایش دهد. در زیر نحوه نصب و کار با افزونه را به شما آموزش خواهیم داد:

 

نصب و آموزش کار با افزونه wp postviews

پس از دریافت افزونه نمایش تعداد بازدید پست ها WP PostViews، از قسمت بارگذاری افزونه ها اقدام به نصب و فعالسازی افزونه نمایید. با فعالسازی افزونه، منوی بازدید پست ها به تنظیمات وردپرس افزوده خواهد شد، با کلیک بر روی آن به تنظیمات افزونه وارد می شوید که به شکل زیر است:

 

 

تنظیمات افزونه بصورت فارسی است و می توانید تغییرات لازم را بر حسب نیاز خود اعمال کنید. بعد از اعمال تغییرات و ذخیره تنظیمات می توانید بازدید مطالب سایت را در پنل مدیریت خود مشاهده کنید، برای این منظور در بخش نوشته ها تعداد بازدید هر مطلب در جلوی آن قابل مشاهده است.

اما برای نمایش تعداد بازدید مطالب در قالب سایت می بایست از کدهای افزونه استفاده کنید که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد:

 

کد نمایش بازدید هر پست در قالب سایت

برای نمایش تعداد بازدید هر پست، کافیست کد زیر را در هر کجای سایت که مایلید (داخل حلقه loop) قرار دهید:

 

کد نمایش مطالب با کمترین بازدید

برای این منظور نیز میبایست از کد زیر استفاده کنید (خارج از حلقه وردپرس):

در کد بالا بجای مقدار post میتوانید نوع محتوایی که میخواهید به نمایش درآید مانند برگه (page)، نوشته (post) و یا هر دو (both) را قرار دهید.
بجای مقدار ۱۰ نیز میتوانید تعداد نوشته هایی که می خواهید نمایش داده شود را قرار دهید.

 

کد نمایش مطالب با بیشترین بازدید

برای نمایش پربازدیدترین مطالب نیز باید از کد زیر استفاده کنید:

در کد بالا نیز مانند کد قبل، اولین مقدار نوع محتوایی که قصد دارید نمایش داده شود و دومین مقدار تعداد نوشته ها را نمایش میدهد.
حالت پیش فرض نیز به شکل زیر است:

 

کد نمایش مطالب با کمترین بازدید بر اساس برچسب

برای نمایش این مطالب نیز میبایست از کد زیر استفاده کنید:

در کد بالا نیز اولین مقدار آی دی برچسب مورد نظر، دومین مقدار نوع محتوا و سومین مقدار تعداد نوشته هایی که می خواهید به نمایش درآید.
حالت پیش فرض نیز به شکل زیر است:

 

کد نمایش مطالب با بیشترین بازدید بر اساس برچسب

برای نمایش این مطالب نیز میبایست از کد زیر استفاده کنید:

 

کد نمایش مطالب با کمترین بازدید از یک دسته ی خاص

برای نمایش این مطالب نیز میبایست از کد زیر استفاده کنید:

در کد بالا نیز اولین مقدار آی دی دسته ی مورد نظر، دومین مقدار نوع محتوا و سومین مقدار تعداد نوشته هایی که می خواهید به نمایش درآید.
حالت پیش فرض نیز به شکل زیر است:

 

کد نمایش مطالب با بیشترین بازدید از یک دسته خاص

برای نمایش این مطالب نیز میبایست از کد زیر استفاده کنید:

با نصب این افزونه می توانید با استفاده از کدهای php لیست مطالب به همراه تعداد بازدید آنها در ابزارک یا فوتر سایت به نمایش درآورید و کاربران را به خواندن مطالب محبوب ترغیب نمایید. اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه را که فارسی می باشد دریافت کنید.

 

دانلود صفحه افزونه


این نوشته چندتا لایک داره؟

درباره C0D3R

همیشه آرزو داشتم یک فروشگاه و منبع آموزشی پارسی در زمینه دانلود منابع طراحی وب و گرافیک راه اندازی کنم که بواسطه اون بتونم بهترین ابزار در اختیار دوستان قرار بدم تا هزاران ایرانی به سادگی بتونن به ابزار مورد استفاده در دنیای وبمستری دسترسی داشته باشن، اون آرزو ، اکنون "وب لند" نام دارد ...
  • پیش از خرید: اگر سوالی دارید در بخش دیدگاه سایت مطرح نمایید. ( پایین هر محصول )
  • پس از خرید: اگر سوالی دارید در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید.

دیدگاه خود را بیان کنید

به وب لند اعتماد کنید!

جزء معدود سایت های فروش آنلاین هستیم که دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی می باشیم.