توجه: مشکل سیستم ارسال ایمیل سایت رفع گردید.
واپسین ها

نوفالو کردن لینک های خروجی در وردپرس

نوفالو کردن لینک های خروجی در وردپرس

امروز قصد داریم شما را با افزونه جدیدی با نام Title and Nofollow For Links که وظیفه آن نوفالو کردن لینک های خروجی در وردپرس است آشنا کنم. البته نحوه کار کردن با آن بسیار ساده است که در بخش زیر در مورد صحبت می کنم.

 

نوفالو کردن لینک های خروجی در وردپرس

برای نوفالو کردن لینک های خروجی در وردپرس ابتدا افزونه Title and Nofollow For Links رو از همین صفحه دانلود کنید بعد آن را نصب نمایید. بعد از اینکه افزونه Title and Nofollow For Links رو نصب کردید کافیه هنگام لینک دادن به آدرسی به تنظیمات لینک برید مانند تصویر زیر:

وقتی رو این چرخ دنده یا همون تنظیمات لینک کلیک می کنید وارد تنظیمات لینک می شود. در این بخش وقتی افزونه Title and Nofollow For Links رو نصب می کنید یک گزینه با نام Add rel=”nofollow” to link به این جعبه اضافه شده است مانند تصویر زیر:

برای نوفالو کردن لینک های خروجی در وردپرس کافیه تیک گزینه Add rel=”nofollow” to link رو بزنید تا این لینک نوفالو شود. 

حال برای اطمینان از نوفالو شدن لینک های خروجی در وردپرس، کافیه وارد صفحه مطلب بشید و روی لینک مورد نظر کلیک راست کرده و گزینه inspect رو بزنید مانند تصویر زیر:

وارد بخش کدهای سایت می شود (البته بخش ظاهر سایت) و میتوان متوجه شد این لینک فالو یا نوفالو هستش، ما روی این لینک کلیک کردیم و میبینیم که این لینک نوفالو هست مانند تصویر زیر:

 

دانلود صفحه افزونه


این نوشته چندتا لایک داره؟

درباره C0D3R

همیشه آرزو داشتم یک فروشگاه و منبع آموزشی پارسی در زمینه دانلود منابع طراحی وب و گرافیک راه اندازی کنم که بواسطه اون بتونم بهترین ابزار در اختیار دوستان قرار بدم تا هزاران ایرانی به سادگی بتونن به ابزار مورد استفاده در دنیای وبمستری دسترسی داشته باشن، اون آرزو ، اکنون "وب لند" نام دارد ...
  • پیش از خرید: اگر سوالی دارید در بخش دیدگاه سایت مطرح نمایید. ( پایین هر محصول )
  • پس از خرید: اگر سوالی دارید در بخش پشتیبانی سایت مطرح نمایید.

دیدگاه خود را بیان کنید

به وب لند اعتماد کنید!

جزء معدود سایت های فروش آنلاین هستیم که دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نماد ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی می باشیم.